Branża

  • Transport / spedycja

Lokalizacje

  • Siemianowice Śląskie
    (41-103)

Praca na stanowisku Specjalista ds Logistyki

Siemianowice Śląskie

, A&J Partners

Opis działalności firmy

„Wielkość pracy zawodowej polegać może przede wszystkim na tym, że łączy ludzi”
Antoine de Saint-Exupéry” Powyższe motto przyświeca A&J Partners od 2005r. Jesteśmy jedną z pierwszych Agencji Zatrudnienia działających na Polskim rynku. Dbamy zarówno o ludzi, którzy za naszym pośrednictwem poszukują wymarzonej pracy jak również wspieramy pracodawców – z zakresu HR oraz obsługi księgowej i outsourcingu kadrowo-płacowego.
Od 2006r. wzbogaciliśmy naszą ofertę o delegowanie do pracy w Niemczech w charakterze opiekunów osób starszych. Dzięki temu osoby, którym groziło wykluczenie zawodowe, zyskały stałą dobrze płatną pracę i odzyskały wiarę w siebie.
Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie gwarantując wysoką jakość usług. A&J Partners stawia na kompleksowość i fachowość. Dbamy o rozwój naszych pracowników podnosząc stale ich kompetencje oraz umiejętności.

Specjalista ds Logistyki

Opis stanowiska

-  Zlecanie usług transportowych podwykonawcom,
-  planowanie i optymalizacja tras przejazdów, dopasowanie tonażów przy dbałości optymalizację   kosztów,
-  ścisła współpraca ze służbami planowania produkcji oraz działem handlowym celem zapewnienia klientom optymalnego poziomu obsługi
-  zlecanie przygotowania materiału do wysyłki pracownikom magazynu
-  prowadzenie wymaganej dokumentacji handlowej i transportowej.

Wymagania

-  wykształcenie wyższe,
-  doświadczenie w pracy w dziale logistycznym
-  komunikatywność, zdolności interpersonalne,
-  umiejętność organizacji pracy,
-  komunikatywna znajomość języka angielskiego,

Oferujemy

-  możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie  rozwijającej się firmie,
-  satysfakcjonujące wynagrodzenie,
-  stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę