Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Python/Perl Developer

Cała Polska

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Python/Perl Developer
Cała Polska

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy zajmującej się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań technicznych dla przemysłu, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: home office, cała Polska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Rozwój oraz wdrażanie zarówno istniejących jak i nowych funkcjonalności,
  • Rozwiązywanie problemów we współpracy z zespołem QA, zespołem wsparcia oraz klientami,
  • Kompleksowa diagnoza problemów pojawiających się w procesie wytwarzania oprogramowania,
  • Aktywna współpraca z zespołem Agile w środowisku wielojęzycznym

Wymagania

  • Doświadczenia komercyjnego w co najmniej jednym z następujących języków: Python, Perl, Bash, Go,
  • Doświadczenia w pracy z systemem Linux,
  • Znajomości testów jednostkowych/integracyjnych,
  • Doświadczenia z modelem sieci ISO/OSI,
  • Praktycznej znajomości technologii wirtualizacji,
  • Doświadczenia w pracy z systemami kontroli wersji (np. Git, Mercurial),
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne w języku angielskim.

Mile widziane:

  • Znajomość VMware vSphere, libvirt (KVM), Cisco IOS/NX-OS, NAS storage systems, Storage Area Networks, Kubernetes, SUSE Linux, Red Hat Enterprise Linux families, Data Center Operations, Jira, SCRUM.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej dogodnej dla kandydata,
  • Pracę w nowoczesnych, międzynarodowym środowisku,
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, system kafeteryjny, zniżki pracownicze,
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz gwarancję work-life balance, indywidualne podejście do każdego pracownika,
  • System nagród motywujący do rozwoju, dodatkowe wsparcie w zakresie rozwoju w postaci szkoleń, kursów, konferencji,
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi.