Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Customer Service Representative with Russian

Kraków

, Adore Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Oferujemy szeroki zakres profesjonalnych usług z dziedziny HR. Realizujemy procesy rekrutacji pracowników, oceny personelu i doradztwa zawodowego. Rozumiemy, że istotą rekrutacji jest zainteresowanie pewnej liczby ludzi o szczególnych kwalifikacjach podjęciem pracy w danej organizacji, oraz wytworzenie pozytywnych postaw i chęci zatrudnienia. Tak też postępujemy. Kandydaci, z którymi się spotykamy, to też nasi klienci. Naszą największą nagrodą jest satysfakcja i sukces kandydatów, zatrudnionych po naszej rekomendacji.

Customer Service Representative with Russian
Kraków

Opis stanowiska

Poszukujemy osób ze znajomością języka rosyjskiego do działu obsługi Klienta, to nie jest sprzedaż!. Praca w międzynarodowej firmie działającej w obszarze wyszukiwarek internetowych, w wielokulturowym środowisku.

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczna i mailowa obsługa Klienta (rozmowy przychodzące)
  • Wsparcie stałych Klientów zgłaszający problem z obsługą swoje konta
  • Pomoc Klientom w rozwiązywaniu problemów
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi

Wymagania

  • Min. półroczne doświadczenie w obsłudze Klienta
  • Biegła znajomość języka rosyjskiego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, C1 (szkolenie wprowadzające odbywa się w j. angielskim)
  • Mile widziane doświadczenie w dziale technicznym
  • Dyspozycyjność od 7 kwietnia(rozpoczęcie szkolenia)

Oferujemy

  • Pracę w wielokulturowym środowisku
  • Umowa o pracę + benefity
  • Wynagrodzenie stałe + premie
  • Pracę w prestiżowej firmie