Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Bronisze
    (05-850)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Jakości Towaru (świeże owoce i warzywa)

Bronisze

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Specjalista ds. Jakości Towaru (świeże owoce i warzywa)
Bronisze

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – firmy zajmującej się sprzedażą owoców i warzyw dla odbiorców hurtowych w kraju i za granicą, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Jakości Towaru

(świeże owoce i warzywa)

Miejscepracy:Bronisze (pow. warszawski zachodni)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Kontrolę jakości świeżych owoców i warzyw zgodnie z obowiązującymi specyfikacjami,
  • Prowadzenie  i nadzorowanie dokumentacji jakościowej,
  • Sporządzanie raportów  jakościowych i  raportowanie do działu handlowego,
  • Wdrożenie i utrzymanie systemu HACCP,
  • Zarządzanie reklamacjami: przyjmowanie i wyjaśnianie reklamacji z dostawcami oraz klientami,
  • Stałą kontrole przestrzegania standardów jakościowych na wszystkich etapach procesu,
  • Ścisłą współprace z działem handlowym,
  • Współpracę z instytucjami kontroli państwowej.

Wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku minimum 2 lata w branży spożywczej (w szczególności w sektorze owoców i warzyw),
  • Znajomości standardów HACCP, ISO 22000 lub IFS/BRC,
  • Dokładności, precyzyjności , systematyczności,
  • Samodzielności w działaniu,
  • Uprawnień audytora wewnętrznego systemów jakościowych (mile widziane)
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • Znajomości języka angielskiego przynajmniej na poziomie B1.

Oferujemy

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem prowizyjnym,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.