Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku C Senior Developer

Cała Polska

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

C Senior Developer
Cała Polska

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dlanaszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy zajmującej się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań technicznych dla przemysłu, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: home office, cała Polska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Rozwój aplikacji sieciowych,
  • Przetwarzanie kodu, wdrażanie nowych funkcjonalności,
  • Kompleksową diagnozę funkcji oprogramowania,
  • Automatyzację testów,
  • Bycie proaktywnym członkiem zespołu R&D.

Wymagania

  • Doświadczenia komercyjnego w programowaniu w języku C,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Znajomości GIT.

Mile widziane:

  • Znajomość Linux, mainframes (BS2000, z/OS) & Windows, tcl/tk, narzędzi CI/CD, cmocka, CMake, Unix,
  • Znajomość protokołów sieciowych oraz enkrypcji.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • Pracę w nowoczesnych, międzynarodowym środowisku,
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, system kafeteryjny, zniżki pracownicze,
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz gwarancję work-life balance, indywidualne podejście do każdego pracownika,
  • System nagród motywujący do rozwoju, dodatkowe wsparcie w zakresie rozwoju w postaci szkoleń, kursów, konferencji,
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi.