Branża

  • Własny biznes / Franczyza

Lokalizacje

  • Konin
    (62-500)

Praca na stanowisku Manager salonu PLAY Konin

Konin

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Manager salonu PLAY Konin
Konin

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje osób zainteresowanych prowadzeniem punktu sieci dla Autoryzowanego Dealera Telefonii Komórkowej Play
Miejscowość: Konin
Twój zakres obowiązków

·         Prowadzenie salonu Play

·         Sprzedaż usług największego operatora komórkowego w Polsce

·         Pozyskiwanie nowych klientów

·         Tworzenie oraz utrzymywanie relacji z klientami salonu

·         Nakładanie celów sprzedażowych na współpracowników

·         Motywowanie i rozliczanie współpracowników

·         Opieka nad obecnymi klientami PLAY

Wymagania

Nasze wymagania

·         Doświadczenie w pracy w salonie telekomunikacyjnym

·         Posiadanie firmy lub gotowości jej założenia

·         Umiejętność ukierunkowania pracy na wyznaczony cel

·         Pozytywne nastawienie

Mile widziane

·         doświadczenie w pracy na stanowisku konsultant/kierownik salonu operatora telekomunikacyjnego.

Oferujemy

To oferujemy

·         Umowa Managerska/Partnerska

·         prowizja sprzedażowa + system premiowy

·         Gotowy do przejęcia, funkcjonujący salon Play

·         Szkolenia ofertowe i sprzedażowe

·         Wsparcie marketingowe od operatora Play

·         Stałe wsparcie doświadczonego regionalnego kierownika sprzedaży oraz trenera sprzedaży

·         Biznes, który daje zyski i satysfakcję