Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Kluczbork
    (46-200)

Praca na stanowisku SORTOWANIE PACZEK - KLUCZBORK

Kluczbork

, Eurokadra S.A.
48 dni do końca

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

SORTOWANIE PACZEK - KLUCZBORK
Kluczbork

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, lidera w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych i samoobsługowych punktów nadania zatrudnimy osobę na stanowisko: sortowanie paczek Kluczbork. Poszukujemy pracowników, którzy będą dyspozycyjni. Do Twoich podstawowych obowiązków będzie należało sortowanie, metkowanie i przygotowywanie paczek do wysyłki. Jeśli jesteś osobą komunikatywną, lubisz pracę z ludźmi i doceniasz innowacyjność w miejscu pracy, lub szukasz pracy dodatkowej – zgłoś się do Nas! To praca zarówno dla studentów, absolwentów jak i dla osób z doświadczeniem.

Wymagania

  • dobra organizacja pracy
  • sprawność i siła fizyczna
  • dokładność i sumiennść
  • dyspozycyjność i zmotywowanie do pracy

Oferujemy

  • umowa zlecenie
  • praca 5 dni w tygodniu, po ok. 3-4 godzin
  • możliwość wykorzystywania i rozwijania wiedzy oraz zdobytego doświadczenia
  • praca w dużej i dobrze prosperującej firmie z branży usług logistycznych