Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Wałbrzych
    (58-309)

Praca na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCJI / OD ZARAZ/ WAŁBRZYCH

Wałbrzych

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

PRACOWNIK PRODUKCJI / OD ZARAZ/ WAŁBRZYCH
Wałbrzych

Opis stanowiska

Mieszkasz w Wałbrzychu albo okolicach i szukasz pracy?

Ta oferta jest skierowana do Ciebie!

Agencja zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025) poszukuje osób na stanowisko: Pracownik produkcji – branża Automotive

Miejsce pracy: Wałbrzych

Opis stanowiska:

  • praca w systemie trzyzmianowym po 8h
  • praca przy obsłudze maszyn i urządzeń w branży Automotive

Wymagania

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w branży Automotive
  • wykształcenie min. Zawodowe lub średnie
  • chęć i motywacja do pracy

Oferujemy

Otrzymujesz:

  • wynagrodzenie w wysokości 3010zł brutto
  • 400zł brutto premii
  • dopłata do dojazdów do pracy (dla każdego pracownika) – 360zł brutto
  •  kwota 250 zł na karcie do wykorzystania w automatach lub kantynie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku