Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Oława
    (55-200)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Logistyki

Oława

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Specjalista ds. Logistyki
Oława

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej, będącej liderem europejskiego rynku w swojej branży, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Oława, woj. dolnośląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Kompleksową obsługę klientów oraz realizację wysyłek,
  • Współpracę z firmami transportowymi i organizację wysyłek,
  • Ścisłą współpracę z produkcją i magazynem w celu zapewnienia terminowości dostaw,
  • Lokalne zakupy oraz pozyskiwanie nowych dostawców,
  • Planowanie dostaw komponentów i surowców,
  • Przyjmowanie dostaw materiałów i opakowań w systemie,
  • Udział w cyklicznych i rocznych inwentaryzacjach.

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem,
  • Dobrej znajomości j. angielskiego,
  • Bardzo dobrej obsługi komputera oraz pakietu MS Office (w tym Excela),
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
  • Dokładności i odpowiedzialności.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia zawodowego,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, nauka języka obcego, dofinasowanie wypoczynku),
  • Przyjazną, pełną wsparcia atmosferę pracy.