Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Tampere
    (Finlandia)

Praca na stanowisku Spawacz TIG / Finlandia

Tampere

, D&D Invest Group

Spawacz TIG / Finlandia
Tampere

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Finlandia, Tampere.
Rodzaj pracy: pełny etat
Liczba wolnych miejsc: 2
Kontrakt z firmą w Finlandii

Spawanie TIG w większości blach
Spawanie rur i prostych konstrukcji
Spawanie stali nierdzewnej
Prace według rysunków technicznych i wskazówek

Wymagania

doświadczenie w spawaniu stali nierdzewnej,
umiejętność pracy z rysunkiem technicznym,
język angielski w stopniu komunikatywnym
sumienność w wykonywaniu obowiązków,

Oferujemy

Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
możliwość regularnych zjazdów do Polski
w pełni wyposażone zakwaterowanie,
Wysokie wynagrodzenie (zgodne ze standardami) Finlandia.
ubezpieczenie
kontrakt z firmą w Finlandii
Pomoc w załatwianiu wszystkich formalności związanych z pobytem w Finlandii
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
ubezpieczenie / Korzystasz ze wszystkich socjalnych przywilejów w Finlandii.