Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Levi
    (Finlandia)

Praca na stanowisku Kucharz / Kelnerzy i kelnerki (Praca w Laponii)

Kucharz / Kelnerzy i kelnerki (Praca w Laponii)
Levi

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Ruka, Ylläs, Levi, Laponia, Finlandia
Rodzaj pracy: pełny etat
Kontrakt z firmą w Finlandii

1. Kucharz.
Liczba wolnych miejsc: 8
Przygotowywanie posiłków: śniadań, lunchy oraz dań z karty, w restauracjach należących do kurortów

2. Kelnerzy i kelnerki
Liczba wolnych miejsc: 12
Nie jest dla nas ważne czy jesteś profesjonalistą, czy początkującym. Jeśli tylko jesteś osobą proaktywną, elastyczną i masz zdolności w zakresie customer service, szukamy właśnie Ciebie! :)

Wymagania

- Pozytywne nastawienie i motywacja do pracy, umiejętność pracy w zespole;
- Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
- Dobrego nastawienia do pracy.
- Wyślij swoje CV w języku angielskim lub skontaktuj się z nami.

Oferujemy

Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
możliwość regularnych zjazdów do Polski
w pełni wyposażone zakwaterowanie,
Wysokie wynagrodzenie (zgodne ze standardami) Finlandia.
ubezpieczenie
kontrakt z firmą w Finlandii
Pomoc w załatwianiu wszystkich formalności związanych z pobytem w Finlandii
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
ubezpieczenie / Korzystasz ze wszystkich socjalnych przywilejów w Finlandii.