Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Konin
    (62-500)

Praca na stanowisku Obsługa Klienta w salonie PLAY/ Konin

Konin

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Obsługa Klienta w salonie PLAY/ Konin
Konin

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia Kbti Poland (cert. 9154) dla swojego klienta poszukuje osób na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Konin

Czym będziesz się zajmować:

Sprzedażą usług największego operatora komórkowego w Polsce

Pozyskiwaniem nowych klientów

Bezpośrednim i telefonicznym kontaktem z klientem

Tworzeniem oraz utrzymywaniem relacji z klientami salonu

Realizacją wyznaczonych planów sprzedażowych

Opieką nad obecnymi klientami PLAY

Obsługą klienta zgodnie ze standardami

Wymagania

Czego od ciebie oczekujemy?

Wytrwałości w dążeniu do celu

Zaangażowania oraz samodyscypliny

Chęci podnoszenia swoich kwalifikacji

Umiejętności ukierunkowania pracy na wyznaczony cel

Pozytywnego nastawienia

Mile widziane:

Doświadczenie w pracy na stanowisku konsultant

Oferujemy

Co od nas otrzymasz?

Umowę o pracę

Szkolenie produktowe i sprzedażowe

Atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie podstawowe + premia za wyniki sprzedażowe)

Liczne dodatkowe konkursy sprzedaży

Doskonałą atmosferę