Branża

  • Własny biznes / Franczyza

Lokalizacje

  • Chłopowo
    (74-300)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Manager salonu PLAY/ Myślibórz

Chłopowo

, KBTI Poland

Opis działalności firmy

Agencja Zatrudnienia

Manager salonu PLAY/ Myślibórz
Chłopowo

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) poszukuje osób zainteresowanych prowadzeniem punktu sieci dla Autoryzowanego Dealera Telefonii Komórkowej Play

Miejscowość: Myślibórz, woj. zachodniopomorskie

Czym będziesz się zajmować:

  •          Prowadzeniem salonu Play
  •          Sprzedażą usług największego operatora komórkowego w Polsce
  •          Pozyskiwaniem nowych klientów Internetu światłowodowego
  •          Tworzeniem oraz utrzymywaniem relacji z klientami salonu
  •          Nakładaniem celów sprzedażowych na współpracowników
  •          Motywowaniem i rozliczaniem współpracowników
  •          Opieką nad obecnymi klientami PLAY

Wymagania

Czego od ciebie oczekujemy?

  •          Posiadanie działalności gospodarczej lub gotowość jej założenia
  •          Umiejętności ukierunkowania pracy na wyznaczony cel
  •          Pozytywnego nastawienia

Mile widziane:

  •          doświadczenie w pracy na stanowisku konsultant/kierownik salonu operatora telekomunikacyjnego.

Oferujemy

Co od nas otrzymasz?

  •          Gotowy do przejęcia, funkcjonujący salon Play
  •          Szkolenia ofertowe i sprzedażowe
  •          Wsparcie marketingowe od operatora Play
  •          Stałe wsparcie doświadczonego regionalnego kierownika sprzedaży oraz trenera sprzedaży
  •          Biznes, który daje zyski i satysfakcję

    Warunki współpracy?

    •         Umowa Partnerska/Managerska
    •         prowizja sprzedażowa + system premiowy