Branża

  • Administracja

Lokalizacje

  • Janki
    (05-090)

Praca na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Personalnych

Opis działalności firmy

Oferujemy szeroki zakres profesjonalnych usług z dziedziny HR. Realizujemy procesy rekrutacji pracowników, oceny personelu i doradztwa zawodowego. Rozumiemy, że istotą rekrutacji jest zainteresowanie pewnej liczby ludzi o szczególnych kwalifikacjach podjęciem pracy w danej organizacji, oraz wytworzenie pozytywnych postaw i chęci zatrudnienia. Tak też postępujemy. Kandydaci, z którymi się spotykamy, to też nasi klienci. Naszą największą nagrodą jest satysfakcja i sukces kandydatów, zatrudnionych po naszej rekomendacji.

Młodszy Specjalista ds. Personalnych
Janki

Opis stanowiska

Prężnie rozwijająca się, Polska firma produkująca elegancką odzież damską, posiadająca 34 salony firmowe, franczyzowe oraz stoiska brandowe na terenie całej Polski, poszukuje  osoby  na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac. Nasz Klient charakteryzuje się głęboko przemyślanymi, klasycznymi i dopracowanymi w każdym szczególe  kolekcjami, na pierwszym miejscu stawiając potrzeby kobiety.

Miejsce pracy: Janki

Zakres obowiązków:

  • Obsługa w zakresie kadr i płac dla pracowników etatowych oraz osób współpracujących ze spółką w ramach umów cywilno-prawnych
  • Naliczanie, rozliczanie i kontrola listy płac
  • Przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników
  • Wystawianie świadectw pracy, RP-7,Z-3
  • Sporządzanie deklaracji ZUS,PIT,PFRON
  • Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie OPTIMA i innych systemach HR
  • Wsparcie pracowników w zakresie zapytań z obszaru HR

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, zasoby ludzkie)
  • Znajomość prawa pracy, przepisów zus oraz ustawy o podatku dochodowym
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i programu Płatnik
  • Znajomość programów kadrowo-płacowych
  • Samodzielność, systematyczność
  • Koncentracja na szczegółach, analityczne myślenie, orientacja na klienta
  • Wiedza i umiejętności z zakresu prowadzenia projektów kadrowo-płacowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Śledzenie zmian w prawie pracy i ustawach podatkowych
  • Mile widziane osoby po ukończonych kursach lub praktykach

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie odzieżowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy