Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Nidzica
    (13-100)

Praca na stanowisku Pracownik Wsparcia Produkcji

Nidzica

, Lavoro Sp. z o.o.

Pracownik Wsparcia Produkcji
Nidzica

Opis stanowiska

Lavoro Sp. z o.o. poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy w Olsztynku na stanowisko:

PRACOWNIK WSPARCIA PRODUKCJI

Praca nie wymaga doświadczenia!
Czynności proste do opanowania i powtarzalne.

Praca polega na przygotowywaniu opakowań kartonowych, a następnie odpowiednie pakowanie wyrobów zgodnie ze specyfikacją klienta.

Wymagania

- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- książeczka sanepidowska mile widziana
- gotowość do pracy zmianowej
- sprawność manualna

Oferujemy

- umowa o pracę
- wypłata wynagrodzeń bez opóźnień
- stabiliazacja i możliwość rozwoju zawodowego
- możliwość podnoszenia kwalifikacji na zapewnionym przez pracodawcę kursie obsługi wózków widłowych
- bezpłatny transport pracowniczy z Nidzicy