Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Oława
    (55-200)

Praca na stanowisku Asystent Inżyniera Procesu

Oława

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Asystent Inżyniera Procesu
Oława

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta– międzynarodowej firmy działającej w branży automotive, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Oława, woj. dolnośląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie asystowała w pracy Inżyniera Procesu odpowiedzialnego za:

  • Przygotowanie kart parametrów procesów i maszyn produkcyjnych,
  • Przygotowywanie i przegląd dokumentacji procesowej: Instrukcje Pracy, TPM, Process Flow, PFMEA,
  • Optymalizację i bilansowanie pracy linii produkcyjnych,
  • Kontrolę i dobór optymalnych parametrów dla pracy maszyn,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesem technologicznym,
  • Budowanie i wdrażanie metodologii Lean Manufacturing,
  • Uczestnictwo we wdrażaniu nowych projektów.

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Ukończenia Uczelni Wyższej na kierunku technicznym,  (lub statusu Studenta ostatniego roku studiów),
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Nastawienia na cel i jego realizację oraz zdobywanie doświadczenia zawodowego,
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności zarządzania czasem.

Mile widziane:

  • Znajomość języka włoskiego,
  • Znajomości narzędzi Lean Manufacturing,
  • Znajomości rysunku technicznego, PFMEA i Control Plan,
  • Znajomości dokumentacji PPAP,
  • Znajomość systemu AS400.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Motywujące wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, nauka języka obcego, dofinasowanie wypoczynku),
  • Przyjazną, pełną wsparcia atmosferę pracy.