Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Dyrektor Produkcji – budownictwo modułowe

Łódź

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dyrektor Produkcji – budownictwo modułowe
Łódź

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – firmy produkcyjno-budowlanej, w związku z uruchamianiem zakładu produkcji modułów budowlanych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź, Polska Centralna

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Uruchomienie produkcji modułów budowlanych od podstaw,
  • Aktywne doradztwo w zakresie doboru maszyn i urządzeń,
  • Realizację i osiąganie celów produkcyjnych,
  • Wdrażanie planów operacyjnych i bezpośredni nadzór nad obszarem produkcji i utrzymania ruchu,
  • Planowanie i kontrola bieżących kosztów związanych z procesami produkcyjnymi, raportowanie wyników produkcyjnych i jakościowych,
  • Prowadzenie działań i projektów optymalizujących w zakresie produkcji oraz technologii, w tym uczestnictwo w projektach inwestycyjnych,
  • Nadzór nad gospodarką magazynową w zakresie surowców,
  • Zarządzanie podległym personelem oraz przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Doświadczenia na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej w zakresie budownictwa modułowego,
  • Znajomości nowoczesnych metod i narzędzi z obszaru zarządzania produkcją i optymalizacji procesów,
  • Samodzielności, odpowiedzialności, umiejętności pracy w zespole,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, ustalania priorytetów, elastyczności w działaniu oraz umiejętności zarządzania zespołem,
  • Doświadczenie w zakresie organizacji produkcji będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Bardzo rozwojową pracę, przy realizacji nowoczesnych projektów w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B (w zależności od preferencji kandydata) w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • Dużą swobodę działania, możliwość współtworzenia i współdecydowania w zakresie nowopowstałego przedsięwzięcia,
  • Przyjazną atmosferę pracy i niezbędne narzędzia.