Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Asbach-Bäumenheim
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Spawacz Mag Bawaria bardzo dobra oferta

Spawacz Mag Bawaria bardzo dobra oferta
Asbach-Bäumenheim

Opis stanowiska

  • Spawanie metodą MAG części maszyn rolniczych
  • Łączenie spawami punktowymi elementów konstrukcji
  • Ew. obsługa robota spawalniczego
  • Utrzymywanie stanowiska pracy w czystości
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe techniczne w zawodzie
  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata
  • Umiejętność czytania i pracy wg. rysunków technicznych
  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Uprawnienie spawalnicze (mile widziane)
  • Uzdolnienia manualne
  • Precyzja, staranność
  • Rzetelność, odpowiedzialność
  • Prawo jazdy, własny samochód

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Pracę w dużej niemieckiej firmie produkującej maszyny rolnicze
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ok. 2250 euro netto/etat
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • DARMOWE zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne- wliczane na poczet przyszłej niemieckiej emerytury
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim na bazie przesłanego cv oraz innych dokumentów aplikacyjnych
  • Płatny urlop
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie w trakcie zatrudnienia w Niemczech
  • Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim
  • Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych (po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury)
  • Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie  pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny.
  • Kandydaci podejmujący pracę za naszym pośrednictwem otrzymają 10 % rabat na usługi tłumaczeniowe wykonane w naszym biurze. W przypadku potrzeb tłumaczenia dokumentów na potrzeby np. kredytu w Polsce etc. Prosimy powołać się wówczas na to ogłoszenie
  • Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy.