Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Jyväskylä
    (Finlandia)

Praca na stanowisku Operator CNC - Tokarki / Finlandia.

Jyväskylä

, D&D Invest Group

Operator CNC - Tokarki / Finlandia.
Jyväskylä

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Finlandia,
Fiński kontrakt
Liczba wakatów: 2

Do stałej współpracy poszukujemy CNC-Tokarzy
obsługa i ustawianie i programowanie tokarek CNC ze sterownikami FANUC

Wymagania

doświadczenie i umiejętności w programowaniu sterowników Fanuc
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Dobra znajomość rysunku technicznego
Wiedza z zakresu obróbki skrawaniem (wymagane)
Umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi (wymagane)
Dobra organizacja praca (wymagane)
komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Możliwość regularnych zjazdów do Polski
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
Pracę w wymiarze pelnego etatu zgodną z fińskim kodeksem pracy
Pełne ubezpieczenie zdrowotne (obowiązujące na terenie całej UE)
dodatki wynikające z fińskiego prawa pracy (dającej prawo m.in. do pobierania dodatków rodzinnych).
28 dni płatnego urlopu,
Kontrakt długoterminowy
Wysokie wynagrodzenie (zgodne ze standardami) Finlandia.
ubezpieczenie
kontrakt z firmą w Finlandii
Pomoc w załatwianiu wszystkich formalności związanych z pobytem w Finlandii