Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Pracownik Magazynowy - Niemcy

Cała Polska

, KS Service

Opis działalności firmy

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894. BLOKADA PRACODAWCY - SPRAWDZIĆ EMAIL UŻYTKOWNIKA

Pracownik Magazynowy - Niemcy
Cała Polska

Opis stanowiska

  • praca w Niemczech - Turyngia
  • kompletowanie zamówień do wysyłki na sklepy
  • pakowanie oraz przepakowywanie towaru na palety
  • skanowanie
  • rozładunek i załadunek towaru
  • foliowanie palet
  • prace porządkowe

Wymagania

  • język niemiecki nie jest wymagany
  • posiadanie aktualnego ubezpieczenia ZUS 30 dni przed wyjazdem
  • zdolności szybkiego uczenia się
  • sumienności i rzetelności
  • posiadanie własnego samochodu – mile widziane
  • doświadczenie w pracy w magazynie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na warunkach niemieckich
  • zapewnione zakwaterowanie
  • opiekę polskiego koordynatora