Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

  • Miejsce pracy: magazyny firm kurierskich w Holandii (DHL, UPS, CEVA)
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Praca z j. angielskim | Nawet do 14euro/h - NL

Miejsce pracy: magazyny firm kurierskich w Holandii (DHL, UPS, CEVA)

, OTTO Work Force Recruitment

Opis działalności firmy

OTTO Work Force jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników  a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Świebodzinie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.

Praca z j. angielskim | Nawet do 14euro/h - NL

Opis stanowiska

Jeśli potrafisz rozmawiać w j. angielskim, TA OFERTA JEST DLA CIEBIE! Praca w centrum logistycznym w Holandii to sposób na szybki i dobry zarobek. Zwłaszcza teraz, w wysokim sezonie wyprzedaży poświątecznych!
Stawka: 11-14euro/h w zależności od umiejętności i stanowiska

Zyskaj korzystne warunki i prosty system pracy.

Do Twoich obowiązków należeć będzie przede wszystkim:

 *układanie paczek na ruchomej taśmie

* zdejmowanie ich i układanie na paletach,

*zbieranie paczek na terenie magazynu,

*kontrola jakości,

* etykietowanie czy sortowanie.

Od podstaw poznasz wszystkie procesy logistyczne i wdrożysz się w branżę. A jeśli masz już doświadczenie, dostaniesz szansę rozwoju i zdobywania nowych umiejętności.

Pracuj w systemie zmianowym, wyrabiaj nadgodziny i zgarniaj dodatkowe EURO za pracę w weekendy lub na zmianach wieczornych i nocnych. Wyjazd za granicę to łatwizna, jeśli masz fachowe wsparcie, a my właśnie takiego Ci udzielimy! Zgłoś się już teraz! Nasz rekruter skontaktuje się z Tobą i przekaże szczegółowe informacje.

Korzyści dla Ciebie:

*Super stawka już na start
*Ekstra premie za pracę w godzinach nocnych i w weekendy
*Praktyczny system zmianowy
*Pracę w nowoczesnym magazynie
*Wsparcie w dopełnieniu formalności
*Pewne i terminowe wynagrodzenie (TYGODNIÓWKI)
*Helpdesk dostępny 24/7
*Transport do/z miejsca pracy
*Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
*Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
*Dostęp do kursów, szkoleń i innych programów dla pracowników
*Możliwość awansu i rozwoju bezpośrednio u pracodawcy lub w strukturach OTTO
Nasze wymagania:

*Znajomość j. angielskiego (wystarczy, że będziesz w stanie dogadać się z nowymi znajomymi z pracy)
*Motywacja do pracy
*Mile widziane prawo jazdy kat. B
*Chęć pracy przez dłuższy czas

Wyjedź już wkrótce . Wyślij swoje zgłoszenie lub zadzwoń i porozmawiaj z naszym konsultantem  +48 71 744 31 00.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Wymagania

Oferujemy

Wszystkich zainteresowanych