Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac

Katowice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac
Katowice

Opis stanowiska

Smart-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy świadczącej usługi w zakresie outsourcingu księgowego, lidera na lokalnym rynku outsourcingu usług księgowych i audytu, poszukujemy dodatkowej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice (ścisłe centrum)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Samodzielną obsługę Klientów w obszarze kadr i płac,
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS,
  • Wprowadzanie i analizę danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • Współpracę z zewnętrznymi instytucjami (ZUS, US),
  • Wsparcie i doradztwo klientom w zakresie zagadnień kadrowo-płacowych,
  • Obsługę programu kadrowo-płacowego.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego w obszarze kadrowo-płacowym,
  • Bardzo dobrej znajomości obowiązujących zagadnień płacowych, prawa pracy, przepisów podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych,
  • Znajomości obsługi systemu(ów) kadrowo-płacowego,
  • Znajomości języka angielskiego – co będzie dodatkowym atutem,
  • Chęci rozwoju swoich umiejętności, zaangażowania i dobrej organizacji pracy.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Pełne wsparcie, wdrożenie na stanowisko pracy oraz mentoring w trakcie pracy,
  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Pracę w bardzo pozytywnej atmosferze,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i premii oraz inne atrakcyjne benefity (bony świąteczne, ZFŚS, wczasy pod gruszą, imprezy integracyjne i wiele innych),
  • Możliwość pracy hybrydowej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji, m.in. poprzez bogaty system szkoleń oraz naukę języka angielskiego w godzinach pracy.