Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Prudnik
    (48-200)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Kadr i Płac

Prudnik

, SMART-HR
278 dni do końca

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Specjalista ds. Kadr i Płac
Prudnik

Opis stanowiska

SMART – HR - jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej, mającej stabilną pozycję na rynku, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Prudnik, woj. opolskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Samodzielną obsługę pracowników firmy w obszarze kadr i płac,
  • Sporządzanie list płac oraz naliczanie wynagrodzeń,
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • Sporządzenie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS i PPK,
  • Wprowadzanie i analizę danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • Współpracę z zewnętrznymi instytucjami (ZUS, US, PIP),
  • Współpracę z działem księgowości.

Wymagania

  • Doświadczenia w samodzielnej obsłudze kadrowo-płacowej,
  • Praktycznej znajomości zagadnień płacowych, podatkowych, ubezpieczeniowych i prawa pracy,
  • Znajomości Płatnika oraz dowolnego systemu kadrowo-płacowego,
  • Dobrej znajomości pakietu Microsoft Office,
  • Samodzielności, dobrej organizacji pracy oraz odpowiedzialności.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności kandydata,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Merytoryczne wsparcie na stanowisku pracy,
  • Przyjazną atmosferę pracy.