Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku specjalista ds. rekrutacji

specjalista ds. rekrutacji
Wrocław

Opis stanowiska

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych, w tym rozmowy telefoniczne oraz spotkania rekrutacyjne z kandydatami
  • Tworzenie profesjonalnych profili zawodowych kandydatów na stanowiska średniego szczebla
  • Prowadzenie bazy kandydatów w intuicyjnym systemie ATS/CRM
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami
  • Kontakty z pracodawcami
  • Redagowanie i publikacja ogłoszeń o pracę
  • Aktywne poszukiwanie nowych źródeł i sposobów pozyskiwania kandydatów do pracy

Informacja dodatkowa: Nasze usługi ograniczają się do rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy ( miękki HR).

Wymagania

  • Doświadczenie minimum rok na podobnym stanowisku, preferowane doświadczenie w agencji pośrednictwa pracy/ agencji zatrudnienia
  • Znajomość stanowisk z branży technicznej (elektryk, spawacz, operator CNC, monter, mechanik, itd.) będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność zarządzania czasem pracy
  • Entuzjazm i zaangażowanie w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów
  • Samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej  firmie o ugruntowanej pozycji w branży rekrutacyjnej
  • Pracę w miłym, profesjonalnym zespole który zawsze służy wsparciem i pomocą
  • Prowadzenie ciekawych projektów HR-owych wspomaganych nowoczesną                         i intuicyjną aplikacją rekrutacyjną
  • Osoby znające dobrze język niemiecki mają możliwość korzystania z niego w codziennych kontaktach z firmami niemieckimi
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system prowizyjny
  • Możliwość awansu i doskonalenia zawodowego
  • Możliwość ułożenia grafiku z uwzględnieniem potrzeb pracownika
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe
  • Pakiet socjalny
  • Kawa z włoskiego ekspresu, herbata, mleko, woda mineralna dostępna za darmo w biurze