Branża

  • Finanse / Ekonomia

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Tax Manager / Tax Litigation Manager

Cała Polska

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Tax Manager / Tax Litigation Manager
Cała Polska

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy firmą doradztwa personalnego działającą na śląskim rynku pracy. Pomagamy pracodawcom znaleźć skutecznych pracowników, a kandydatom dajemy możliwość rozwoju zawodowego w sprawdzonych firmach.

Dla naszego Klienta – lidera w branży doradztwa podatkowego i finansowego, obsługującego firmy globalne i lokalne, w związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: cała Polska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Realizacja projektów w zakresie postępowań podatkowych i sądowych,
  • Przygotowanie, weryfikacja i kontrola pism procesowych oraz wniosków dotyczących postępowań,
  • Przygotowanie analiz prawnych na potrzeby postępowań,
  • Reprezentowanie Klienta w postępowaniach sądowych i sporach z organami podatkowymi,
  • Wsparcie merytoryczne Konsultantów,
  • Doradztwo prawe w zakresie podatków i przygotowanie analiz ryzyka podatkowego,
  • Budowanie trwałych relacji z klientami i development firmy,
  • Współpracę z innymi działami w celu kompleksowej obsługi klientów firmy.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego w zakresie: Prawa, Ekonomii, Administracji, Doradztwo Podatkowego – bądź kierunków pokrewnych,
  • Min. 5-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży doradczo-konsultingowej (preferowane Big4 bądź podobne) w Dziale Postępowań Podatkowych i Sądowych / Tax Litigation,
  • Doświadczenia zawodowego w obsłudze dużych podmiotów, spółek międzynarodowych etc.,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny,
  • Wysokich umiejętności analitycznych,
  • Umiejętności współpracy, delegowania zadań i koordynacji realizacji projektów,
  • Bardzo dobrej umiejętności organizacji pracy własnej i komunikatywności,
  • Posiadania licencji doradcy podatkowego – co będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Elastyczny tryb pracy: stacjonarna, zdalna bądź hybrydowa – w zależności od preferencji,
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B,
  • Pracę w niewielkim zespole cieszącym się dobrą opinią i znaczącymi sukcesami w branży,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. ubezpieczenie medyczne, Multisport, ubezpieczenie na życie),
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz dostęp do szkoleń podnoszących kwalifikacje,
  • Stały transfer wiedzy, zgrany zespół i dobrą atmosferę w dynamicznie rozwijającej się firmie szanującej work-life balance.