Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Pracownik działu obsługi klienta ze znajomością języka niemieckiego

Pracownik działu obsługi klienta ze znajomością języka niemieckiego
Wrocław

Opis stanowiska

  • Prace administracyjne jak: Wprowadzanie zamówień do programu Subiekt, weryfikacja poprawności danych
  • Sprawdzanie planów wysyłkowych
  • Awizacja dostaw do klientów, kontrola przebiegu dostawy
  • Fakturowanie sprzedaży
  • Obsługa klientów niemieckojęzycznych - udzielanie informacji na temat realizacji zamówień i dostaw oraz dostępności produktów
  • Kontakty z klientami

Wymagania

  •   Komunikatywna znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny)
  •   Doświadczenie w pracy biurowej, obsłudze klienta
  •   Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  •   Miłe usposobienie, komunikatywność, umiejętność utrzymywania dobrych relacji z klientami
  •   Samodzielność, odpowiedzialność

Oferujemy

OFERUJEMY:

  •   Umowę o pracę
  •   Atrakcyjne wynagrodzenie
  •   Codzienny kontakt z niemieckimi kontrahentami
  •   Zagraniczne wyjazdy
  •   Pracę w sympatycznym zespole
  •   Dogodne godziny pracy - 8.00-16.00