Branża

  • Prawo

Oczekiwane wykształcenie

  • Magister

Lokalizacje

  • Wrocław (Wrocław-Krzyki)
    (53-125)

Praca na stanowisku Aplikant Radcowski/Aplikant Adwokacki

Wrocław (Wrocław-Krzyki)

, CEDRU Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

CEDRU Sp. z o.o. pomaga osobom i instytucjom uzyskać należne odszkodowania od firm ubezpieczeniowych. Podejmujemy się reprezentacji osób poszkodowanych przed Ubezpieczalniami i Sądami, prowadząc sprawy kompleksowo do zakończenia ich sukcesem.

Aplikant Radcowski/Aplikant Adwokacki

Opis stanowiska

Kancelaria Prawna specjalizującą się w dochodzeniu roszczeń od Towarzystw Ubezpieczeniowych z siedzibą we Wrocławiu (okolice wieży ciśnień) poszukuje Aplikanta Radcowskiego /Aplikanta Adwokackiego

Wymagania

-    umiejętność sporządzania pism procesowych, opiniowania umów, sporządzania pozwów,

-    bardzo dobra znajomość KC, KPC, ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych UFG i PBUK oraz przepisów prawa w zakresie ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej

-    bardzo dobrej organizacji pracy, sumienności, terminowości wykonywanych obowiązków oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji

-    praktycznej znajomości pakietu MS Office

-    prawo jazdy kat. B

Oferujemy

-    ciekawą pracę w pełnym wymiarze godzin
-    samodzielne stanowisko pracy

- możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podwyższanie kwalifikacji zawodowych