Branża

  • Gastronomia

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Bytom
    (41-900)

Praca na stanowisku Manager F&B

Bytom

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Manager F&B
Bytom

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – zdobywcy prestiżowych nagród w zakresie usług hotelarskich i gastronomii, poszukujemy osoby na stanowisko:

Manager F&B
Miejscepracy: okolice Bytomia, woj. śląskie

Wymagania

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Kompleksowe zarządzanie wszystkimi obiektami gastronomicznymi w hotelu, celem zapewnienia efektywnej działalności i realizacji wyznaczonych celów,
  • Wsparcie i rozwój strategii marketingowo – sprzedażowej,
  • Tworzenie i monitoring budżetu operacyjnego,
  • Doskonalenie procesów i ich optymalizacja,
  • Budowanie wizerunku marki poprzez kontakt z Gośćmi i zarządzanie zespołem oraz dbałość o jakość obsług,
  • Wsparcie rozwoju zespołu i bieżąca koordynacja ich pracy.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku,
  • Umiejętności zarządzania zespołem oraz motywacyjnego podejścia do pracowników,
  • Bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office / oprogramowanie do obsługi gastronomii),
  • Umiejętności dobrej organizacji pracy zespołu z uwzględnieniem pracy zmianowej,
  • Doświadczenia w prowadzeniu rozmów rekrutacyjnych.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w firmie świadczącej usługi na najwyższy poziomie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności.