Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Miejska Górka
    (63-910)

Praca na stanowisku Inżynier Systemów Automatyki

Miejska Górka

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Inżynier Systemów Automatyki

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta polskiej firmy produkcyjnej, lidera w swojej branży, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Miejska Górka (woj. wielkopolskie)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Opracowywanie, samodzielne programowanie i uruchamianie systemów automatycznych (PLC, wizualizacje, napędy),
  • Modyfikację i modernizację już istniejących układów automatyki procesu,
  • Rozwój i administrację systemów typu SCADA,
  • Diagnozę i usuwanie usterek w bieżących układach automatyki,
  • Nadzór i tworzenie dokumentacji technicznej urządzeń i instalacji,
  • Nadzór, administrację i konfigurację przemysłowej infrastruktury sieciowej,
  • Realizację zadań w ramach prac zespołów projektowych i inwestycyjnych.

Wymagania

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego,
  • Doświadczenia komercyjnego w obszarze automatyki,
  • Wiedzy z zakresy przemysłowych sieci komunikacyjnych oraz Ethernetu,
  • Umiejętności projektowania, programowania, obsługi systemów sterowania zawierających: PLC, HMI, falowniki, czujniki, pneumatykę, roboty przemysłowe, systemy wizyjne,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień z zakresu elektroenergetyki i energetyki,
  • Kompetencje z zakresu zarządzania projektami.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku w swojej dziedzinie,
  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej i możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy w znanej firmie.