Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Piekary Śląskie
    (41-940)

Praca na stanowisku Mechanik

Piekary Śląskie

, SMART-HR
252 dni do końca

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Mechanik

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy, mającej stabilną pozycję rynkową, firmy posiadającej w swojej ofercie szeroką gamę możliwości produkcyjnych w zakresie obróbki szkła, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik
Miejscepracy: Piekary Śląskie, woj. śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zapewnienie sprawności technicznej maszyn i urządzeń,
  • Dozór nad prawidłową eksploatacją urządzeń,
  • Bieżąca konserwacja i utrzymanie nadzorowanych urządzeń w pełnej sprawności.

Wymagania

  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenia w pracy w zakładzie produkcyjnym,
  • Wykształcenia kierunkowego, preferowane mechanik,
  • Znajomość elektryki będzie mile widziana,
  • Pracowitości, zaangażowania i dokładności w wykonywaniu swoich obowiązków.

Oferujemy

  • Stabilne i satysfakcjonujące zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Pracę w systemie 3-zmianowym,
  • Weekendy wolne,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę w pozytywnej atmosferze w dynamicznym zespole.