Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Kontaktów z Klientami i Sprzedaży

Wrocław

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Specjalista ds. Kontaktów z Klientami i Sprzedaży
Wrocław

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającej się firmy oferującej usługi z obszaru finansowo-księgowego poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław (centrum)

Wymagania

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi klientami,
  • Poszerzanie bazy klientów i wyszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży,
  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych,
  • Oferowanie usług dodatkowych dla obecnych klientów,
  • Aktywne działania marketingowe,
  • Wsparcie w prowadzeniu profili firmy w Social Mediach.

Od kandydatów zatrudnionych na tym stanowisku oczekujemy:

  • Znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych,
  • Doświadczenie w sprzedaży,
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.

Mile widziane:

  • Znajomość branży finansowej/branży księgowej,
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w ramach umów cywilnoprawnych (B2B),
  • Elastyczność godzin pracy – sam decydujesz, w jakich godzinach pracujesz,
  • Elastyczność zarobków – zarobki uzależnione od ilości pracy (prowizyjne),
  • Onboarding w ramach indywidualnego programu,
  • Szkolenia sprzedażowe, związane z budowaniem relacji,
  • Możliwość brania udziału w spotkaniach networkingowych i poszerzania swojej sieci kontaktów,
  • Wdrożenie produktowe,
  • Współpracę ze specjalistą ds. marketingu,
  • Karta multisport.