Branża

  • Produkcja

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Oława
    (55-200)

Praca na stanowisku Elektromechanik w Utrzymaniu Ruchu

Oława

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Elektromechanik w Utrzymaniu Ruchu
Oława

Opis stanowiska

SMART – HR jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego Klienta – firmyprodukcyjnej działającej w branży automotive, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Oławy, woj. dolnośląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Prowadzenie napraw parku maszynowego,
  • Dokonywania regularnych przeglądów prewencyjnych,
  • Aktywne uczestnictwo w uruchamianiu nowych maszyn i urządzeń,
  • Realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym,
  • Dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 5-letniego doświadczenia zawodowego w obszarze Utrzymania Ruchu zakładu przemysłowego,
  • Wykształcenia minimum średniego technicznego,
  • Podstawowej wiedzy z zakresu pneumatyki i hydrauliki,
  • Umiejętności elektrycznej obsługi maszyn i urządzeń,
  • Posiadania uprawnień SEP,
  • Umiejętności obsługi mechanicznej pras i form,
  • Znajomość języka obcego na poziomie komunikatywnym – co będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Przyjazną atmosferę i pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Komfortowe warunki pracy.