Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Pfullendorf
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji maszyn, darmowy pokój 1-os, praca od zaraz

Pracownik produkcji maszyn, darmowy pokój 1-os, praca od zaraz
Pfullendorf

Opis stanowiska

  • Montaż części maszyn zgodnie z instrukcją
  • Montaż podzespołów elektrycznych i hydraulicznych
  • Obsługa elektronarzędzi
  • Kontrola jakości
  • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe techniczne w zawodzie (mile widziane)
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Umiejętność czytania i pracy wg. rysunków technicznych
  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Uzdolnienia manualne,
  • Precyzja, staranność
  • Prawo jazdy, własny samochód (mile widziane)

Oferujemy

  OFERUJEMY:

  • Pracę w dużej niemieckiej firmie produkującej maszyny budowlane, rolnicze
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ok. 2000 euro netto / 160h /mc. Plus dodatki
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • DARMOWE zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych z WiFi
  • Praca w systemie 1-zmianowym
  • Bon zakupowy do Lidla na 40 € (po 2 przepracowanych tygodniach) oraz na 50 € (po 2 i 3 miesiącu pracy).
  • Długoterminowe zatrudnienie
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne- wliczane na poczet przyszłej niemieckiej emerytury
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim na bazie przesłanego cv oraz innych dokumentów aplikacyjnych
  • Płatny urlop
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy.