Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)
  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Regionalny Przedstawiciel Handlowy (hurtownia fryzjerska)

Warszawa i inne lokalizacje

, Adore Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

Oferujemy szeroki zakres profesjonalnych usług z dziedziny HR. Realizujemy procesy rekrutacji pracowników, oceny personelu i doradztwa zawodowego. Rozumiemy, że istotą rekrutacji jest zainteresowanie pewnej liczby ludzi o szczególnych kwalifikacjach podjęciem pracy w danej organizacji, oraz wytworzenie pozytywnych postaw i chęci zatrudnienia. Tak też postępujemy. Kandydaci, z którymi się spotykamy, to też nasi klienci. Naszą największą nagrodą jest satysfakcja i sukces kandydatów, zatrudnionych po naszej rekomendacji.

Regionalny Przedstawiciel Handlowy (hurtownia fryzjerska)

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy, zajmującej się dystrybucją oraz handlem profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich, cenionej wśród Klientów za profesjonalizm i innowacyjność, szukamy zmotywowanych i energicznych Przedstawicieli Handlowych, którzy są gotowi do nowych wyzwań zawodowych.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów (salony fryzjerskie) i budowanie dobrych relacji z Klientami
  • Budowanie marki profesjonalnego dostawcy kosmetyków fryzjerskich u Klientów i polecanie usług firmy
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji handlowych
  • Prowadzenie negocjacji
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Udzielanie informacji o produktach i promocjach
  • Uzupełnianie i weryfikacja bazy danych Klientów
  • Analiza działań konkurencji i raportowanie wyników pracy

Wymagania

  • Wysokie zdolności interpersonalne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży B2B, mile widziane w branży kosmetyków profesjonalnych
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • Wysoka kultura osobista oraz dobra prezencja
  • Min. średnie wykształcenie
  • Znajomości obsługi komputera
  • Czynne prawo jazdy – kat. B

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie stałe + prowizję)
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon, materiały firmowe)
  • Pracę pełną wyzwań w rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju – udział w szkoleniach sprzedażowych i produktowych
  • Kulturę pracy nastawioną na współpracę, kreatywność i zaangażowanie