Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Turku
    (Finlandia)

Praca na stanowisku Operator cięcia plazmą CNC

Operator cięcia plazmą CNC
Turku

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Finlandia, Turku.
Forma pracy:Pełny etat
Umowa:Umowa o pracę
Liczba wakatów: 1

Praca polega na cięciu metalu w różne kształty według zadanych parametrów.

Wymagania

doświadczenie w obsłudze maszyn plazmowych,
posługiwanie się podstawowym sprzętem pomiarowym,
umiejętność czytania rysunku technicznego.
komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

28 dni płatnego urlopu,
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
Pracę w wymiarze pelnego etatu zgodną z fińskim kodeksem pracy
Pełne ubezpieczenie zdrowotne (obowiązujące na terenie całej UE)
dodatki wynikające z fińskiego prawa pracy (dającej prawo m.in. do pobierania dodatków rodzinnych).
Kontrakt długoterminowy
Wysokie wynagrodzenie (zgodne ze standardami) Finlandia.
ubezpieczenie
kontrakt z firmą w Finlandii
Pomoc w załatwianiu wszystkich formalności związanych z pobytem w Finlandii