Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Szydłowiec
    (26-500)

Praca na stanowisku Pakowanie szkła | PRACA OD ZARAZ dużo wolnych miejsc!

Opis działalności firmy

OTTO Work Force jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników  a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Świebodzinie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.

Pakowanie szkła | PRACA OD ZARAZ dużo wolnych miejsc!
Szydłowiec

Opis stanowiska

Szukasz łatwej pracy w estetycznym środowisku i miłej atmosferze? W takim razie, ta oferta jest warta Twojej uwagi!

Stanowisko: Pakowanie szkła

Lokalizacja: Radom lub Szydłowiec

O firmie:

Jeden z wiodących producentów i dystrybutorów pięknych wyrobów ze szła tj. szklanki czy wazony. Działa od 2003 roku, obecnie obsługując aż 40 krajów!

Wymagania

Co od nas otrzymasz?

Umowę zlecenie;

·       Zaliczkę już po pierwszym tygodniu pracy;

·       Zorganizowany transport w zależności od lokalizacji;

·       Zorganizowane zakwaterowanie – jeśli potrzebujesz!

Twoje obowiązki:

·       Kontrola jakości wyrobów;

·       Pakowanie gotowych produktów;

·       Składanie pudełek zgodnie z instrukcją.

Oferujemy

Praca na dwie zmiany (6-14/14-22) głównie od pn-pt

*dla chętnych, możliwe także soboty

Administratorem Danych Osobowych OTTO Work Force Solutions Sp. z o.o. ul.1 Maja 3-5,45-068 Opole, KRS 6059 5, NIP 526257736 4, Regon 1740881 9 , KRAZ 393. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.