Branża

  • Inne

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Melsungen
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Opiekunka osób starszych w Niemczech

Cała Polska

, Medvita24

Opiekunka osób starszych w Niemczech
Cała Polska

Opis stanowiska

Medvita24
Drogie PANIE poszukujemy opiekunki:
>Data wyjazdu: 15.11.15
Opiekuna z komunikatywną znajomością Niemieckiego
wiek: 30 - 60
Miejsce: 34212 Melsungen Niemcy
>Pensja:1300-1400€ netto miesięcznie (do negocjacji)
>Zakwaterowanie: dom, dla opiekunki: pokój + tel i internet, tv
>Do opieki 2 osoby
Pani: 77lat, 65kg
Schorzenia: I stopień opieki, porusza się przy balkoniku, osteoporoza, nietrzymanie moczu, sprawna umysłowo. Bardzo spokojna osoba, lubi rozmowy i wspólne czytanie gazet.
>Pan: 77lat, 65 kg
>Schorzenia: I stopień opieki, choroba stawów i kręgosłupa, słabo słyszy, problemy z przewodem pokarmowym, nietrzymanie moczu – pieluchy.
Pomoc przy podstawowych czynnościach: gotowanie, sprzątanie, higiena ciała, pomoc w chodzeniu i ubieraniu, zakupy robi syn podopiecznych lub są zamawiane telefonicznie.
> do dyspozycji: balkonik.

Wymagania

-    j.niemiecki komuniktywny

Oferujemy

• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania,

• Zakwaterowanie i pełne wyżywienie, czas wolny,
• Legalną pracę,

• Dokument A1/ karta EKUZ /opłacone składki ZUS,
• Stabilność zatrudnienia i sprawdzone miejsce pracy,
• Pełną opiekę firmy w czasie pełnienia obowiązków służbowych