Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Jaworzno
    (43-600)

Praca na stanowisku Kierowca autobusu - Jaworzno

Jaworzno

, Eurokadra S.A.

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Kierowca autobusu - Jaworzno
Jaworzno

Opis stanowiska

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko kierowca autobusu Jaworzno. Zatrudnimy pracownika, który lubi pracę za kierownicą, interesuje się motoryzacją a trasy nie są mu straszne. Potrzebujemy osób, które są odpowiedzialne, uczciwe i świetnie zorganizowane. Szukamy zmotywowanych kierowców, którzy mają doświadczenie w tej branży. Bardzo ważna jest dyspozycyjność. Praca kierowcy to praca w trasie, gdzie większość czasu spędza się jednak w podróży. Zainteresowanych kierowców zapraszamy do kontaktu.

Jeśli stawiasz na ciągły rozwój i zdobywanie doświadczenia – dołącz do Naszego zespołu!

Wymagania

  • prawo jazdy kat. D + kod 95
  • gotowość do pracy za kierownicą
  • chęci do pracy i są odpowiedzialne
  • dyspozycyjność i punktualność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dobrze zorganizowanej firmie działającej na rynku
  • możliwość zakwaterowania
  • stawka 25 zł netto/h ( dla osób na emeryturze 24 zł netto/h)