Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Sprzedaży B2B – branża reklamowa

Katowice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Specjalista ds. Sprzedaży B2B – branża reklamowa
Katowice

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy firmą doradztwa personalnego działającą na śląskim rynku pracy. Pomagamy pracodawcom znaleźć skutecznych pracowników, a kandydatom dajemy możliwość rozwoju zawodowego w sprawdzonych firmach.

Dla naszego Klienta – Agencji Reklamowej i Interaktywnej w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Współpracę z kluczowymi klientami firmy, ich obsługę oraz prowadzenie,
  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
  • Realizację wyznaczonych celów sprzedażowych, przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy,
  • Reprezentowanie firmy i budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami firmy,
  • Tworzenie niestandardowych produktów reklamowych i akcji promocyjnych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 3 letniego doświadczenia w obszarze sprzedaży i obsługi klienta w sektorze B2B,
  • Rocznego doświadczenia w jednej z branż: reklamowej, poligraficznej, IT, social media, agencji reklamowej lub interaktywnej,
  • Znajomości języka angielskiego, co będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomości i śledzenia bieżących trendów marketingowych,
  • Umiejętności wyszukania i dotarcia do potencjalnych klientów; zrozumienia potrzeb klientów, przygotowania odpowiedniej oferty i sfinalizowania sprzedaży,
  • Zdolności organizacyjnych, komunikatywności, zaangażowania oraz wysokiej kultury osobistej,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej i systemu prowizyjnego,
  • Pracę w dynamicznym środowisku,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego, m.in. poprzez liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy).