Branża

  • Marketing / Public Relations

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Swarzędz
    (62-017)

Praca na stanowisku Specjalista ds. marketingu

Swarzędz

, Personalny Serwis

Specjalista ds. marketingu
Swarzędz

Opis stanowiska

Personalny Serwis (nr KRAZ 6338) dla swojego klienta poszukuje SPECJALISTY DS. MARKETINGU.

Obowiązki:

Prowadzenie projektów marketingowych firmy,
Współpraca z działami firmy przy wdrażaniu nowych produktów,
Pisanie artykułów na potrzeby internetu i prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych,
Pomoc przy wdrażaniu nowych funkcjonalności online,
Tworzenie i projektowanie gazetek promocyjnych, ulotek, katalogu, grafik na stronę internetową
Tworzenie prezentacji i dokumentacji fotograficznej,
Organizacja targów i imprez firmowych.

Wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku min 1 rok
Biegła znajomość języka angielskiego,
Komunikatywność i kreatywność,
Dobra organizacja pracy własnej,
Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

Interesująca praca w prężnie działającej firmie w Swarzędzu,
Praca na I zmianę,
Atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.