Branża

  • Bankowość / Księgowość

Oczekiwane wykształcenie

  • Licencjat

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Księgowy Księgowa - Katowice

Katowice

, Eurokadra S.A.
152 dni do końca

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Księgowy Księgowa - Katowice
Katowice

Opis stanowiska

  • Sprawdzanie poprawności otrzymanych dokumentów oraz rejestracja dokumentów przychodzących
  • Księgowanie dokumentów, faktur sprzedażowych i zakupowych w systemach
  • Prowadzenie sprawozdań finansowych
  • Dokonywanie rozliczeń podatkowych
  • Monitorowanie płatności i rozliczeń

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe: ekonomia, finanse, rachunkowość LUB minimum 1-2 lata doświadczenia pracy w księgowości
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy – presja czasu, dokładność i rzetelność
  • język niemiecki min. A2
  • język angielski B1

Oferujemy

  • Możliwość podjęcia pracy od września 2023
  • Szkolenie
  • Dowolna forma współpracy (umowa o pracę lub kontrakt B2B)
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym (3 dni w biurze, 2 dni z domu)
  • Możliwość podwyżki już po 6 miesiącach pracy, plus 10% premii od podstawy wynagrodzenia
  • Wynagrodzenie w zależności od poziomu doświadczenia (dla osób z doświadczeniem 7.000 brutto lub 10.000 -11. 7000 B2B)
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych
  • Nasz klient poszukuje pracowników na stałe. Chętnie zainwestuje w Twój rozwój