Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Koordynator Recepcji i Rejestracji

Katowice

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Koordynator Recepcji i Rejestracji
Katowice

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą prestiżowe projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta - firmy z branży medycznej, Kliniki Specjalistycznej, w związku z rozwojem działalności i rosnącymi jej potrzebami, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejscepracy: Katowice, woj. śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentami,
  • Obsługę pacjenta na najwyższym poziomie,
  • Koordynację i delegowanie zadań 5-osobowego zespołu dwóch Recepcji,
  • Organizację pracy zespołu, w tym ustalanie grafików i koordynację bieżących zadań,
  • Obsługę systemu informatycznego Medica oraz ZnanyLekarz,
  • Bieżącą współpracę z personelem medycznym,
  • Aktywny udział w budowaniu marki Kliniki,
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów wewnątrz placówki,
  • Współpracę z firmami zewnętrznymi.

Wymagania

  • Minimum doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Podstawowej wiedzy medycznej,
  • Gotowości do pracy zmianowej (8:00 – 23:00),
  • Zaangażowania, bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zespołu,
  • Umiejętności koordynacji wielu zadań, w tym rozwiązania bieżących problemów,
  • Komunikatywności i życzliwego usposobienia,
  • Znajomości programu Medica, ZnanyLekarz lub pokrewnego.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę stacjonarną na pełen etat,
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie,
  • Pracę w komfortowym środowisku pracy,
  • Wsparcie w okresie wdrożenia,
  • Nowoczesne narzędzia pracy,
  • Pracę w zgranym zespole i przyjazne otoczenie.