Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy - medycyna estetyczna i kosmetologia

Poznań

, Newu Sp. z o.o.

Przedstawiciel Handlowy - medycyna estetyczna i kosmetologia
Poznań

Opis stanowiska

NewU Sp. z o.o. - dynamicznie rozwijająca się firma z branży medycyny estetycznej i kosmetologii, wyłączny przedstawiciel innowacyjnych gam produktów i sprzętu do wykonywania zabiegów poszukuje pełnych energii, optymizmu i chcących odnosić sukcesy Kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy – Medycyna Estetyczna i Kosmetologia

Zakres obowiązków:

• Sprzedaż nowoczesnych i innowacyjnych produktów dla specjalista z branży medycyny estetycznej i kosmetologii
• Realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
• Pozyskiwanie nowych odbiorców produktów
• Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
• Udział w targach i konferencjach
• Inicjowanie działań wspierających sprzedaż
• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

Wymagania

• 2 lata doświadczenia w sprzedaży
• Atutem jest znajomość branży oraz doświadczenie we współpracy z lekarzami i kosmetologami
• Potwierdzone wyniki sprzedaży
• Umiejętności negocjacyjne i handlowe
• Wysoka skuteczność działania i samodzielność
• Kultura osobista i poczucie humoru
• Możliwość wykonywania pracy w terenie
• Prawo jazdy jest atutem, nie jest wymogiem

Oferujemy

• Współpracę na stabilnych i czytelnych warunkach (podstawa i prowizja, umowa o pracę)
• Atrakcyjne warunki premiowania uzależnione od wyników pracy
• Dużą samodzielność planowania i realizacji zadań
• Perspektywy rozwoju zawodowego
• Wsparcie zaangażowanego i profesjonalnego zespołu