Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Olsztyn
    (10-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. organizacji obozów młodzieżowych

Olsztyn

, Biuro Podróży Szarpie Travel sp. z o.o. Sp.K.

Specjalista ds. organizacji obozów młodzieżowych
Olsztyn

Opis stanowiska

Biuro Podróży Szarpie Travel jest jednym z największych w Polsce organizatorów wypoczynku młodzieżowego. Każdego roku od ponad 20 lat organizujemy kolonie, obozy i zielone szkoły dla dzieci z terenu całej Polski. Praca w Szarpie Travel to wyzwanie, pasja, przygoda dlatego też stale poszukujemy osób nietuzinkowych, wyróżniających się spośród tłumu, ludzi z pasją.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Do zakresu obowiązków na stanowisku specjalisty ds. organizacji obozów młodzieżowych należeć będzie m.in.:

- Organizacja kolonii i obozów w Ośrodku Wypoczynkowym Kulka
- Rekrutacja i szkolenie kadry kolonijnej, prowadzenie odpraw z kadrą
- Przygotowywanie materiałów i dokumentacji do realizacji kolonii i obozów
- Przeprowadzanie zamówień sprzętu programowego do realizacji kolonii i obozów
- Zgłaszanie wypoczynku kolonijnego do kuratorium oświaty
- Tworzenie konspektów zajęć z dziećmi i młodzieżą

Wymagania

- Doświadczenie w pracy oświatowej, organizacji wyjazdów, biwaków, obozów
- Doświadczenie w pracy w samorządzie studenckim, harcerstwie, wolontariat itp.
- Umiejętność pracy w grupie
- Prawo jazdy kat. B,
- Dobra znajomość Microsoft Excel
- Systematyczność i dokładność
- Dostosowanie się do elastycznego, sezonowego czasu pracy
- Mile widziane dodatkowe kursy i uprawnienia

Oferujemy

- Umowę o pracę,
- Wynagrodzenie w systemie: podstawa + premia jakościowa
- Możliwość rozwoju osobistego
- Niezbędne narzędzia gwarantujące wykonywanie pracy