Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Analityk Hurtowego Rynku Energii i Gazu

Warszawa

, SMART-HR

Opis działalności firmy

SMART-HR Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Analityk Hurtowego Rynku Energii i Gazu
Warszawa

Opis stanowiska

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – dynamicznie rozwijającego się lidera w zakresie doradztwa energetycznego i gazowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, woj. mazowieckie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie pracy podległego zespołu w tym:

  • Pozyskiwanie, katalogowanie i analizowanie danych pochodzących z rynku,
  • Śledzenie i analiza bieżącej sytuacji rynkowej oraz krótko i długoterminowych trendów cenowych,
  • Budowa baz danych, tworzenie i aktualizowanie modeli cenowych dla rynku energii elektrycznej oraz gazu ziemnego, przygotowywanie wycen oraz prognoz cenowych,
  • Aktywne doradztwo w zakresie tworzenia i wykonania strategii zakupowej, cyklicznych spotkań na temat wydarzeń rynkowych,
  • Utrzymywanie stałych relacji z klientami.

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego, mile widziane kierunki: Matematyka, Ekonomia lub kierunki techniczne,
  • Doświadczenia zawodowego w obszarze analityki lub pokrewnym,
  • Doświadczenia zawodowego na rynku energetycznym,
  • Znajomości prawa i regulacji dotyczącego obrotu energią elektryczną i gazem ziemnym,
  • Rozwiniętej umiejętności myślenia strategicznego,
  • Samodzielności oraz odpowiedzialności,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w silnie rozwijającej się firmie i branży z wieloletnią tradycją,
  • Stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się branży,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy,
  • Pracę pełną wyzwań, gwarantującą rozwój zawodowy,
  • Bogaty pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe i pakiet medyczny, a także dofinansowanie do szkoleń),
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy.