Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • różne lokalizacje
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Szukamy wózkowych niskiego i wysokiego składu.

różne lokalizacje

, OTTO Work Force Recruitment

Opis działalności firmy

OTTO Work Force jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników  a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Świebodzinie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.

Szukamy wózkowych niskiego i wysokiego składu.

Opis stanowiska

Masz uprawnienia na wózek widłowy i szukasz dobrej pracy? Wykorzystaj swoje umiejętności w Holandii! Mamy oferty w całym kraju! Możesz pracować dla tak znanych firm jak CEVA, GXO, czy DHL - sam wybierz!

Miejsce pracy: Mamy oferty w całym kraju

- obsługa wózka widłowego

- rozładunek / załadunek towarów

- magazynowanie różnego rodzaju przedmiotów

Wymagania

- doświadczenie w obsłudze wózków widłowych oraz posiadanie uprawnień (lub chęć ich wyrobienia ;-))

- dostępność na dłuższy okres min. pół roku

Oferujemy

- Atrakcyjną stawkę godzinową... nawet BARDZO ATRAKCYJNĄ jeśli Twoje uprawnienia dotyczą wysokiego składowania: od 13,47 EURO +8.33% Dodatek wakacyjny = 14.59 EURO brutto!

- Bonusy płacowe np. +30% wieczory i nocki, +50% za pracę w soboty, +100% niedziele!

- Minimum formalności i pomoc w zorganizowaniu wyjazdu za granicę

- Bezpieczne zakwaterowanie oraz transport do/z miejsca pracy

- Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej

- Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

- Pomoc koordynatorów na miejscu, aplikacje myOTTO oraz telefoniczny helpdesk po polsku dostępny 24/7