Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Lokalizacje

  • Kłodzko
    (57-300)

Praca na stanowisku Praca dla instruktorów na sezon 2015/2016

Kłodzko

, Szkoła Narciarska Czarna Góra

Praca dla instruktorów na sezon 2015/2016
Kłodzko

Opis stanowiska

Poszukujemy instruktorów narciarstwa i snowboardu chętnych do pracy w stacjonarnej Szkole Narciarskiej Czarna Góra filie Jędrusiowa i Bartusiowa Polana w dużym ośrodku narciarskim Czarna Góra (Kotlina Kłodzka, woj. dolnośląskie)

Oferujemy komfortowe warunki pracy dzięki dwóm polanom szkoleniowym z taśmami bieżnymi (50 i 100m), zabawkami oraz różnymi akcesoriami do nauki, z których korzystamy na wyłączność (zero zginania i szarpania się z dziećmi na orczykach ;)

Proponujemy pracę na cały sezon lub w wybranych okresach w przedziale 20.12.2105 - 20.03.2016.

Praca odbywa się w godzinach 9-16 oraz 16-22 (nocne jazdy). Dodatkowym atutem jest możliwość pojeżdżenia w wolnym czasie na stokach jednego z najlepszych/największych ośrodków narciarskich w Polsce.

Wymagania

Wymagamy aktualnych uprawnień instruktora lub pomocnika PZN, instruktora sportu, rekreacji lub SITN.

Oferujemy

Stawki za pracę wynoszę 35-55zł/h + umowa zlecenie na okres pracy.

Instruktorom zapewniamy zakwaterowanie w cenie 15-20zł/doba