Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Praktyki - prace administracyjne

Warszawa

, Nova

Praktyki - prace administracyjne
Warszawa

Opis stanowiska

Oferujemy możliwość odbycia bezpłatnej praktyki

PRACE ADMINISTRACYJNE

Miejsce praktyk: Warszawa

Zakres obowiązków:
- kompletowanie i segregowanie dokumentacji wewnętrznej firmy
- wykonywanie zadań biurowych
- prace administracyjne

Wymagania

- umiejętność pracy w zespole
- sumienność w wykonywaniu obowiązków
- komunikatywność
- umiejętność obsługi urządzeń biurowych
- mile widziany status studenta/ucznia (kierunki administracyjne oraz pokrewne)

Oferujemy

- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
- miłą atmosferę w młodym zespole
- możliwość zatrudnienia po okresie odbywania praktyk

W tytule maila: Bezpłatna praktyka/Warszawa
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz 883)."