Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Kraków (Kraków-Podgórze)
    (30-348)

Praca na stanowisku Kierownik restauracji pizzerii Banolli

Kraków (Kraków-Podgórze)

, Pizzeria Banolli Logistyka sp.z o.o.S.K.

Opis działalności firmy

Pizzeria Banolli znana jest krakowianom już od roku 1994, kiedy to otworzyliśmy nasz pierwszy lokal przy ul. Karmelickiej 22. Dziś jest to już marka rozpoznawalna w całym Krakowie dzięki 6 lokalom położonym w różnych jego rejonach.

Kierownik restauracji pizzerii Banolli

Opis stanowiska

Zastanawiasz się dlaczego warto pracować w Banolli?
Jesteśmy znaną w Krakowie siecią Restauracji, która działa już od ponad 20 lat
Cenimy ludzi, którzy wykazują zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz tych, którzy chcą się rozwijać
Pracując u nas pogodzisz pracę z innymi zajęciami oraz zdobędziesz cenne doświadczenie, które na pewno zaowocuje w przyszłości.

Aktualnie do Naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko

KIEROWNIK ZMIANY

Zakres obowiązków kierownika zmiany:

  • nadzór, koordynacja i zarządzanie zespołem pracowników,
  • dbanie o wysoki standard usług oraz zadowolenie Klientów restauracji,
  • czuwanie nad zaopatrzeniem, sprzedażą, usterkami technicznymi,
  • kontrola standardów jakości, warunków sanitarnych oraz bezpieczeństwa pracy

Zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierających CV i List motywacyjny

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży gastronomicznej lub pokrewnej
  • podstawowa wiedza z zakresu produktów spożywczych i przyrządzania potraw,
  • dobra organizacja czasu pracy własnej i innych,
  • samodzielność i dyscyplina w działaniu

Oferujemy

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • atrakcyjne warunki współpracy,
  • pełne, profesjonalne szkolenie
  • pomoc różnego rodzaju specjalistów,