Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Hamm, Niemcy
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Komisjoner w magazynie supermarketu | 13,50 €/h

Opis działalności firmy

OTTO Work Force jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników  a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Świebodzinie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.

Komisjoner w magazynie supermarketu | 13,50 €/h
Hamm, Niemcy

Opis stanowiska

lokalizacja: Hamm, Niemcy

Szukasz pracy od zaraz? Zobacz, co mamy do zaoferowania i wyjedź do Niemiec!

Oprócz stawki podstawowej 13, 50 €/h otrzymasz Bonus 500 € EXTRA (250€ wypłacane po 3 miesiącu i 250€ po 4 miesiącu pracy).

Jako komisjoner będziesz odpowiedzialny za kompletowanie zamówień internetowych złożonych przez klientów supermarketu. Magazyn posiada dwie strefy o różnej temperaturze:
• dział produktów suchych/niespożywczych (temperatura pokojowa)
• dział produktów świeżych (chłodnia 3°C)

OBOWIĄZKI
• Kompletowanie zamówień przy użyciu skanera
• Inne prace magazynowe, np. utrzymanie czystości hali
• Przekazanie zrealizowanego zamówienia do wysyłki

Wymagania

• Prawo jazdy i gotowość by prowadzić samochód służbowy (jeśli masz własny samochód i zabierasz ze sobą współpracowników, otrzymasz zakwaterowanie za pół ceny)
• Podstawowa znajomość j. angielskiego
• Gotowość do pracy w soboty
Chęć pracy przez dłuższy okres - umowa na min. 4-6 miesiące (warunek konieczny)

• Kondycja niezbędna do pracy fizycznej

Oferujemy

• Stawkę wynoszącą 13, 50 €/h brutto
• Dodatki za nadgodziny i nocki 25%, niedziele 50% i święta 100%
• Pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany: 6:00-14:30 lub 14:30-23:00
• Minimalne miesięczne wynagrodzenie za 151 godzin wypłacane zawsze na czas
• Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych w niskiej cenie
• Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich (możliwość zawarcia na odległość)
• Ubezpieczenie NNW i dostęp do opieki zdrowotnej
• Stabilne zatrudnienie w sprawdzonej firmie
• Możliwość ubiegania się o Kindergeld (dodatek socjalny) i uzyskania zwrotu podatku niemieckiego
• Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności i organizacji wyjazdu za granicę
• Możliwość przejęcia przez klienta lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO

Chcesz poznać więcej szczegółów? Zgłoś się